Budapest Kupa 2018 teljesítők

Az összes, email-ben, postán vagy személyesen leadott pályázatot feldolgoztuk, aki nem kapott visszaigazolást, vagy találja a nevét a listában, kérjük, hogy jelezze email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

Budapest Kupa díjkiosztó
Időpont: 2019. január 6. (vasárnap) 10:00-órától
Helyszín: Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium tornaterme, II. kerület, 1024 Budapest, Zivatar u 6.
 

A kupalapok emai-ben, szkennelve is leadhatók! Ekkor a kupalap (személyes adatokkal kitöltott!) négy középső oldalának szkennelt vagy fotózott másolatát várjuk a ttt.budapestkupa@gmail.com címre. Minden email-ben küldött pályázatot pár napon belül visszaigazolunk, ha ez nem történik meg, vagy pár nap után nem látod a neved a listában, kérjük, hogy jelezd!

A kupalapot személyesen leadni a következő decemberi kupatúrák céljaiban lehet :
- 2018. dec. 2. - HavaZOO
- 2018. dec. 8. - Vár a Mikulás
- 2018. dec. 9. - Eszperanto Zamenhof emléktúra, Tél
vagy a TTT hétfőnkénti klubnapjain (19:00-21:00, helyszín: BP. I. kerület, Attila u. 2. Tabáni Spartacus-szal közös pince-klubhelyiség)
vagy email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre.

A beadási határidő: 2018. december 9. !
(az utolsó túra utáni klubnap napja, a nyomdai átfutási idők miatt)

Adatvédelem: A pályázó a Budapest Kupa pályázatának leadásával hozzájárul, hogy neve a teljesítők névsorában nyilvánosan megjelenik a TTT honlapján, az egyesület, vagy iskola feltüntetésével, és a teljesítés számával együtt. Az adatkezelésre a TTT GDPR szabályzata érvényes.
 
Budapest Kupa teljesítők a 2018. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Kamilla   10
Abaffy Kornél   12
Ámon Abigél Domokos Pál Péter Ált. Isk. 6
Balog Marcell   7
Balogh-Walder Soma   10
Bártfai Virág Anna   7
Bassi Nóra   6
Beke Erika   6
Beke Rebeka   6
Bertók Kristóf Nyitott Világ Általános Iskola 6
Boda Benett   6
Borosnyay Balázs Zöldsport Egyesület 9
Budai Domonkos Hauch János Német Nemzetiségi lt. Isk. 7
Budai Noémi Hauch János Német Nemzetiségi lt. Isk. 6
Burián Barnabás Remetei Óvoda 13
Czinkó Ilona Anikó Újlak Utcai Ált. Iskola 10
Czinkó Zénó Zoltán Újlak Utcai Ált. Iskola 10
Csaba Zsófia   7
Csánk Mátyás András Szemere Bertalan Általános Iskola 6
Csánk Sebestyén Zoltán Szemere Bertalan Általános Iskola 6
Cserháti Bernadett   10
Demjén Bence CSEO Fenyves Óvóda 6
Demjén Noémi CSEO Fenyves Óvóda 6
Dibartolomeo Letizia   11
Dienes Kartal Botond Romhányi György Ált. Isk. 7
Dienes Koppány Bendegúz Romhányi György Ált. Isk. 6
Dobos Janka Batthyány Ilona Ált. Isk. 6
Domán Dávid Tamás   20
Erdélyi Máté Pál Bólyai Utcai Óvoda 7
Erdélyi Péter Mátyás Bólyai Utcai Óvoda 7
Farkas Eszter   25
Fenyőházi Bernát   10
Fenyőházi Dávid   9
Filipovits Márkó   6
Fodor Olivér   8
Gál Bence TTT 8
Giesz Bálint   6
Göncő Hanna   7
Göncő Nóra   7
Gyurcsek József Dominik   6
Hajnal Júlia Anna Szt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. és Óvóda 6
Hajnal Kristóf Péter Szt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. 7
Hajnal Péter Vilmos Szt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. és Óvóda 7
Hajnal Viktor   9
Hajnal Zsófia Szt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. 7
Hargitai Flóra Anna   10
Hetzl Attila   6
Hetzl Julianna   6
Hidvégi Armand   10
Horhy Anna   10
Horváth Horka   7
Horváth Koppány Ágoston Stabil SE 9
Horváth Orsolya Kemény Legények Ifi 6
Horváth Zoltán Kadosa Stabil SE 9
Iffiú-Mousson Milán Tivadar   6
ifj. Kégl András Arany János Ált. Isk. 8
Jakab Gábor Mátyás Király Ált. Isk. 8
Jakab Tamás Mátyás Király Ált. Isk. 8
Janocha Bendegúz   7
Juhász Adrienn Diadal Úti Ált. Isk. 12
Juhász Boglárka Diadal Úti Ált. Isk. 12
Kádár Fanni   7
Kazamér Emese Zoé Kőbányai Gesztenye Óvoda 8
Kele Benjámin   6
Kilin Mercédesz Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. 6
Kincses Lizi Puskás Ferenc Ált. Isk. 27
Kincses Norbert Puskás Ferenc Ált. Isk. 27
Király Ágota Sarolta   6
Király Benedek   6
Király Blanka   6
Király Gellért   6
Király Kamilla Emese   6
Kiss Gréta Lívia   11
Kiss Laura Réka   10
Kiss Zétény Sándor   14
Kocsis Levente Reménység Kat. Ált. Isk. 10
Kocsis Marcell Benedek Elek EGYMI 7
Koltai Csaba Ferenc   6
Komlósi Gréta   7
Kóródi Anna Bükki Vörös Meteor SE, Szent Imre Ált. Isk. 7
Kovács Bence Kispesti Erkel Ferenc Ált. Isk. 6
Kovács Benedek   12
Kovács Benedek Bence Szent Imre Gimnázium 8
Kovács Flóra   12
Kovács László Gergely Szent Imre Gimnázium 8
Kovács Marcell István Szent Imre Gimnázium 8
Kovács Zalán   12
Kovács Zétény VMG és Kós Károly Általános Iskola 14
Labancz Máté   6
Lábodi Gergely József Attila Ált. Isk. 6
Lábodi Marcell József Attila Ált. Isk. 6
Ladányi Léna   10
Ladányi Lilla   10
Ladányi Zoltán   10
Lázár Péter Óbudai Harrer Pál Ált. Isk. 25
Lénárd Kornél Katona József Ált. Isk. 6
Lévai László Pannónia Középiskolás Kollégium 8
Lózai Koppány Csanád Mézeskalács Óvoda 12
Lővei Liliána Újbudai Teleki Blanka Ált. Isk. 51
Maczkó Máté Tamás   6
Mák Lilien   6
Maraffai Dalma   22
Maraffai Lénárd Tamás   25
Márkus Ádám   7
Márkus Lilla   8
Márta Csenge   7
Márta Szilárd György   7
Matthiasich Simon   18
Matthiasich Vince Máriaremetei Óvoda 26
Mauks-Hatvani Benedek   8
Mauks-Hatvani Bertalan   6
Medra Csenge Boglárka Szőlőskert Ref. Óvoda 10
Menner Ákos   11
Mezei Dávid   16
Mezei Eszter   10
Mezei Judit   12
Murguly Levente   13
Murguly Lili ÖKU 13
Nacsa Vilma   6
Nagy András   9
Nagy Boglárka   10
Nagy Borbála KZMK 6
Nagy Borka   6
Nagy Domonkos   6
Nagy Luca Anna   21
Nagy Márton   6
Nagy Márton Levente   35
Nagy Ricsi Zuglói Arany János Ált. Isk. 62
Németh Lóránt Szt Lőrinc Kat. Ált Isk. 7
Nitti Liliána   6
Pallós Árpád   7
Pallós Levente   7
Patócs Dávid   11
Pávó Emese Szentmihályi Játszókert Óvoda 22
Pintér Mátyás Mór   7
Pitz Máté   11
Pósa Diána   15
Potor Zsófia   7
Prepuk Boglárka Réka Kőbányai Bem József Ált. Isk. 10
Putz Abigél Hétpettyes Óvoda 11
Putz Ágoston Hétpettyes Óvoda 11
Rácz Flóra Zsuzsanna   15
Rácz Viktória Gördögök SE. 6
Rádics Benedek Téry Ödön T.B.T. 7
Rádics Botond Téry Ödön T.B.T. 11
Rajki Márton Barnabás   12
Sáfrán Renáta Kerék Általános Iskola és Gimnázium 6
Sas Ágnes Tomori Pál Ált. Isk. 8
Sas Mátyás   8
Sas Miklós Tomori Pál Ált. Isk. 9
Strack Ádám TTT 33
Szabó Dominik   6
Szabó Szonja   6
Szabó Zsófia Budapest-Fasori Evengélikus Gimn. 6
Száraz Gergő Baár-Madas Ref. Ált. Isk. 6
Száraz Levente   6
Szarka Bence Pannónia Középiskolás Kollégium 8
Szentmihályi Dávid   8
Szitás Marcell   18
Tényi Csenge Zselyke   10
Tényi Előd Imre   10
Tóth Alex Pannónia Középiskolás Kollégium 8
Tóth Eliza   6
Tóth Mira TELEKI 6
Töttős Barnabás   6
Uvacsek Marcell Czimra Gyula Ált. Isk. 9
Uvacsek Zsófia Czimra Gyula Ált. Isk. 9
Varga Lili Sprint Futóklub 6
Varga Lotti Sprint Futóklub 6
Varga Lőrinc Csaba Sprint Futóklub 6
Várszegi Máté Áron   10
Virág Ádám   7
Virág Eszter   7
Virág Kinga Noella Liszt Ferenc Ált. Isk. 6
Virág Lilla   7
Wahl Barnabás   10
Wahl Kristóf   10
Wallis Ádám   25
Zámbori Tamás   15
Zömbik Tamara   25



FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Károly   15
Ács Balázs Gyöngyvirág TE 18
Ács Gábor   26
Ács Katalin Vulkán TSE 15
Adlovitsné Holdinger Teréz Győri Vasutas TE 15
Ágh Erzsébet Viktória Pannónia Középiskolás Kollégium 10
Andrejszky Gizella Margit TTT 21
Anheuer Egon MVTE 11
Anheuer Éva MVTE, TTT 15
Antal Árpád Zoltán   25
Arany Erzsébet   26
Bába Károly TTT 30
Bácsi Judit   28
Bak Zsuzsa   52
Baki József   79
Balázs Borbála   10
Balázsi Péter   10
Balog Tamás   10
Balogh Andrea   35
Balogh-Walder Lora   10
Bana Gábor Péter   16
Baranyai Erzsébet   11
Baranyai László   11
Bárdos László SZKTE Szántód 27
Barta Gyula   31
Bartáné Muszela Angéla   30
Bartha Izabella   10
Bartus Ilona MTSSZ, TTT 10
Batal Betty   128
Bátki Kornélia   27
Bátki Ottília   23
Bátkiné Pozsonyi Lídia   25
Bebesi László Bebe SE. 12
Beck Péter   15
Beck-Pető Éva   15
Bednárik Andrea   10
Beke József   10
Beke Fruzsina   10
Béli László TTT, GyVTE 25
Bencze Gábor   33
Bende Éva   19
Benga Andrásné   20
Bennárik Pál Gy. V. T. E. 13
Béres Tímea TTT 23
Berezvai Ferenc TTT, Futapest 10
Bertalan Nikoletta   10
Bicskei Edit TTT 11
Bicskei Roland TTT 12
Bódai Mária   82
Bodnár Ferenc KTE 65
Bodoki Ervin   55
Bodor Bálint   13
Bognár Erika TTT 10
Bognár Zoltánné   10
Bondár András   25
Borbély Szabolcs   11
Boros Tamás   10
Boros Zsófia   10
Borosnyay Balázs „Csúcs” KSE 10
Brandszász Dénes   10
Braun Adél   11
Braun Eszter   12
Brotscholl Pál   15
Budai Katalin   12
Busa Károly   16
Busáné Pálmai Gabriella   16
Czobor Gergely   27
Csákai Szilvia   15
Csemez Attila dr. TTT 59
Csemez Rita TTT 59
Csendes János   10
Csenkei Anita   10
Csepei Zsolt József   12
Cserháti Tímea   15
Csikós Katalin   14
Csire-Hock Krisztina   25
Csonka Krisztina   10
Csontos Barbara   10
Csökönyi Orsolya   10
Csőre Krisztina   15
Csőréné Király Edit   21
Daczi Zoltán ÉDOSZ Kinizsi, TTT 11
Daka Margit   27
Dallos Sarolta   10
Daróczi Mátyás   11
Demjén-Kléber Eszter   10
Dienes Áron TTT, Hérics TTSE, Hit Pajzsa Nemzeti Egylet 14
Dobolyi Anna Erzsébet   12
Dobos Dávid   10
Dóczi Tímea   10
Domán Tamás   44
Dr. Hargitai János   32
Dr. Harmati Zita   11
Dr. Kiss András   27
dr. Majorosné Bónitz Hedvig   10
dr. Mészáros Enikő TTT 10
Dr. Ötvös Nóra Csilla   10
Dr. Pogácsás György BEAC 53
Dr. Révész Ádám   11
Dragony Eszter   27
Erdélyi Gábor TTT 16
Fakan Gábor Stabil 63
Faragó Anna TTT, Zöldsport SE. 12
Farkas Enikő   17
Farkas Gergely   128
Farkas Sándor Gémes TE 10
Fazekas Péter   10
Fehérvári Máté TTT 10
Fenyőházi Attila   10
Filipovits Andrea   26
Filó Mariann   10
Franyó Szilvia   10
Fridrich István   25
Frischmann József   28
Frits Erika Rita   15
Fullmann János Endre   25
Fullmann Zsuzsanna   27
Gábriel József   13
Gábriel Péter   10
Gál Anna   10
Gál Viktor   42
Gál-Józsa Enikő TTT 51
Galambos Judit   18
Galgóczi Evelin Stabil SE 26
Galics Márk   10
Galla Gábor   13
Galla-Szabó Enikő   10
Gere Gergő   25
Gerzsai János   12
Geszti Gábor   27
Gombos István TTT 33
Gombos Szabolcs   10
Gortva Istvánné   10
Göncő Jánosné   11
Gróf Attila Hazajárók 11
Gurnicz Mariann   11
Guti Krisztina   15
György Lőrinc Bakony T.E. 12
Györgypál Ildikó   10
Had András Óbudai SE, TTT 104
Háger Veronika   10
Hajdu Katalin   12
Hajduska Tímea Silvanus SE 14
Hajnalné Filipich Adrienn   13
Hák Szilárd TAC 15
Hannig Dóra   11
Hanusz Zsolt   18
Harasta Renáta Vértesi Erőmű SE 10
Hartmann Mihály Lokomotív TE 25
Hegegy Annamária   11
Hegyessy Tímea   14
Héjjas Zsolt TTT 53
Herczeg Mercédesz   11
Hetei Regina   28
Héver Annamária   10
Hevér Éva TTT, HVTE, Lokomotív TE 39
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE, Hazajáró TE 49
Hidvégi Zoltán   11
Hodvogner Szilvia   10
Horhy László   70
Horváth András TTT 11
Horváth Anikó TTT 10
Horváth Botond Levente Stabil SE 25
Horváth Csaba TTT 10
Horváth Dániel   13
Horváth Dragon Mátyás Kemény Legények 19
Horváth József   15
Horváth Levente Stabil SE 54
Horváth Veronika   10
Horváth Zoltán   56
Horváth Zoltán TTT 15
Horváth Zsuzsanna   39
Horváth-Antal Pálma és Huba   56
Horváthné Matthiasich Krisztina   16
Hölgye Gabriella   10
id. Kégl András   10
Illés József   13
Illésné Túri Éva   14
Ispán Attila   19
Ivasivka Sarolta   17
Jáger Péter   10
Janics Noémi   10
Jávor Györgyné Tatabányai Volán SE 35
Juhász Alma   21
Juhász Árpád   12
Juhász Gábor TTT 11
Kádár Tibor TTT 15
Kákonyi Lajos TTT 18
Kamenszki István TTT 15
Károly Viktória Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 29
Károlyné Erős Erzsébet   20
Kazamér Ferenc Hegyek Vándorai TE 19
Kele Judit TTT 10
Kelemen Balázs   10
Kelemen Zsófia   14
Kerekes Ádám   26
Kerekes Csaba   28
Keresztény László   51
Kincses István   24
Király József Vasas SC 34
Király Valéria   25
Kirschner Viktória TTT 51
Kis Renáta   55
Kisbabér Tünde   19
Kiss Antal TTT 36
Kiss Beáta   26
Kiss Erzsébet TTT 25
Kiss József   105
Kiss Zsuzsanna   15
Klemán Dávid   12
Koczkás István Vértesi Erőmű SE 15
Kocsi Anett   10
Kollár Kitti   10
Koltai Dániel Eötvös Loránd Természetbarát Egyesület 50
Komlódi Julianna   19
Komlósi Károly TTT, ZsTE 16
Konta Zoltán   38
Kopácsi István   31
Korcsmáros Sándorné Oroszlány Természetbarátok 11
Kornai László Tatabányi Volán SE 44
Kósa Márk Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub Egyesület 11
Kovács Barbara   126
Kovács Dániel   16
Kovács Károly TTT 11
Kovács Krisztina Alba-Volán SC 10
Kovács Manfréd   16
Kovács Viktor   27
Kovács Viktor   22
Kovács-Nüszl Botond   10
Kovácsné Kisbabér Ildikó   19
Kováts Enikő   25
Költő Karola   11
Kőrössy Tamás   33
Kőszegi Ádám   12
Kőszegi István TTT, Kékes TE., HHTE 26
Kőszegi István   12
Kőszegi Istvánné   14
Kun Violetta Zöldsport Egyesület 14
Kurali József   19
Kurucz Balázs   10
Kükedi András   29
Ladányi Fanni   10
Ladányi Gáspár   11
Ladányi Zoltán   10
Ladányi-Benedikt Ildikó   10
Ladányiné Csák Anita Mozdulj Érte Futókör 10
Ladvenicza Levente   11
Lázár István   29
Léder Csaba   10
Ledvina Hajnalka   10
Lengyel Zsuzsanna   10
Lévai Éva   26
Lévai-Jennet Gábor   10
Lindmayer Tamás   10
Lindwurm Edit TTT 51
Lippa Katalin   10
Liszka Antal Naplás TE, Alba-Volán SC, TTT 10
Ludányi Lajos Lokomotív TE, Vasutas TSz, TTT 25
Lukács Zsuzsanna TTT 16
Máder Tamás   12
Magyar Béla   132
Magyar Róbert   11
Major Fruzsina Anita   10
Makkai Zsolt   30
Maraffai Tamás TTT 29
Maraffai Tamásné Merényi Viktória TTT 35
Marosfalvi Norbert   11
Márta György   14
Márta Zsombor   10
Marton Benjámin Ferenc   25
Márton Dániel   54
Marton Noémi   10
Masa Renáta TTT, Bakancsos Szurikáta, ZSTE 21
Mátrai Fatima   42
Matthiasich Ferencné TTT 72
Mayer Krisztina, dr. MTSZ Tenkes 13
Mészáros Gabriella TTT 10
Mészáros János Téry Ödön T.B.T. 30
Mészáros Mariann   25
Mészárosné Kis Ágnes Téry Ödön T.B.T., Lokomotív TE 18
Mezei Gergely   27
Mezei Judit   10
Mikus Edit   10
Millei Zoltán BME 16
Minda Judit   17
Mirk Krisztina TTT 33
Móczáné Sándor Mónika   11
Modrovics Nándor Futapest 27
Mohácsi Rita Ferencvárosi TBE 10
Molnár Adrienn Mónika   14
Molnár Csaba   16
Molnár Lilla   25
Molnár Mihály   13
Molnár Róbert   14
Molnár Zoltán   25
Molnárka Éva   17
Molnárné Bólya Katalin   18
Murguly Sándorné   10
Müller Ferenc MTSz 12
Müllerné Mihók Márta MTSz 12
Nacsa Imre György TTT 37
Nacsa Istvánné TTT 16
Nacsa Szilvia TTT, BSI, Runtogether 20
Nagy Ignác   17
Nagy János TTT 81
Nagy Krisztina   22
Nagy Lajos TTT, WF-T-S 24
Nagy László   13
Nagy László   11
Nagy Melinda   15
Nagy Tünde   10
Nagy Viktória Dorina   10
Nagy Zoltán   61
Nagy-Szilitsán János Vulkán TSE 10
Nemes Katalin Sarokkő SE. 10
Nemes Marika   10
Nemes Rita   12
Nemes-Somogyi Réka   10
Németh Gyula   27
Németh Jánosné TTT 13
Németh Péter   10
Némethné Hudák Györgyi   10
Nitti Gábor   11
Nitti Tamás   11
Nyári Gábor   10
Nyerges László   60
Nyúl Katalin   10
Oláh Ágnes Északi Fény TE 22
Oláh Géza Északi Fény TE 20
Orosz Zoltán   25
Óvári László Ferencvárosi TBE 14
Ökrös Tamás   13
Őrsi Anna TTT 52
Pál Gábor   10
Pálfi Marianna   12
Papp Gergely   10
Papp István CISZE 15
Papp Istvánné   17
Papp László TTT, MVTE 18
Papp Lászlóné TTT, MVTE 18
Paráda Tamás FESTO-AM SE 10
Pataki Noémi Anna   10
Patócs Sándor   13
Pávó Balázs Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 29
Perecz János   14
Petrus Levente   16
Pintér András TTT, MSTSZ 11
Pintér Balázs   10
Pintér Csaba   31
Pisch Andrea   10
Pitz Frigyes   26
Pogácsás György TTT 19
Pósa Ida   27
Pozdena Beáta   12
Présel Boglárka   22
Pristyák János Honvéd Szondi György SE 25
Pristyák Péter Honvéd Szondi György SE 10
Puskás Andrea   12
Rábai Sándor   12
Rácz János MTSZ, Piliscsabai Természetjáró Egyesület 27
Rácz Jánosné MTSZ, Piliscsabai Természetjáró Egyesület 27
Rácz Péter Gördögök SE 10
Rácz Tünde   10
Rácz Veronika   10
Rádai Richárd   10
Rajki János   28
Révész Gábor   14
Ricz Attila Miklós Pannónia Középiskolás Kollégium 10
Roland Dávid TTT, Vízivárosi LSE 26
Román Klára TTT 27
Róth András Pénzügyőr SE 26
Rozenberszki-Nagy Dóra   62
Ruff Róbert TTT 31
Salamon Ákos Budai Nagy Antal Gimnázium 60
Salamon Péter TTT 60
Sali Gábor   29
Sámi Zsolt   10
Sata Rozália   10
Savanya Andrea   11
Schillek Márton   10
Silkó László   52
Siményi Vilmos Szent Jakab ZE, TTT 27
Simkó Andrea Katalin   10
Simon Anna Márta   25
Simon Ilona   10
Sipos László   50
Somló Eszter TTT 13
Somogyi Gábor Eötvös TE 28
Somogyi Réka   13
Somogyi Zoltán   26
Somogyiné Katona Mária   16
Stein Gábor   10
Steiner Csaba   51
Strabek Péter   38
Strack László TTT 39
Strackné Galambos Katalin TTT 43
Suga Marianna   22
Sulyok Győző TTT 19
Sütt Dezső Műanyag SC, TTT 17
Szabó Andrea   12
Szabó Franciska Anna   10
Szabó Gergely   16
Szabó Judit   14
Szabó Zoltán   34
Szabó Zsuzsanna Gémes TE 10
Szabó Zsuzsanna   12
Szabó-Hevér János   25
Szalay Anita   25
Szalmássy Balázs   52
Szászfai Gábor   34
Szebeli István   91
Szebeliné Toldi Éva SSC 50
Széchenyi Gergely ZSTE, MVTE 16
Szegediné Fodor Ildikó Honvéd Szondi György SE 14
Széles Kata   10
Szemkeő Ferenc Vértes Meteor TSE 27
Szép Zsolt   27
Szépné Csibi Mónika   27
Szilágyi Tamás   25
Szilágyi Zsolt   14
Szívós Éva   15
Szonda Ferenc   12
Szonda Ferencné   12
Szondi Róbert Zöldsport Egyesület 14
Szőcs Annamária   10
Szüts Attila   12
Takács Gergely   10
Tarjány Mária   10
Tarnai Dávid   106
Tarnai Máté MVTE, TTT 15
Tarr János   30
Temesvári Péter   11
Tényi Blanka Tünde   10
Tényi Imre   10
Tillinger Lilla   27
Tillinger Péterné   25
Timár Ilona   17
Tolvaj Gyula Tipográfia TE, TTT 12
Tóth Benjámin Krisztián Pannónia Középiskolás Kollégium 25
Tóth Csaba Zoltán   14
Tóth Erzsébet   52
Tóth Eszter Tímea   10
Tóth Gábor   25
Tóth Ildikó Ilona TTT 11
Tóth János Pannónia Középiskolás Kollégium 18
Tóth Károly   11
Tóth Lajos Pannónia Középiskolás Kollégium 28
Tóth Péter TTT 54
Tóth Tamás Gyopár TE, Eötvös Loránd TE 18
Tóth Zoltán   26
Tőkés Enikő   11
Tugyi Erzsébet Honvéd Szondi György SE 14
Turtsányi Judit TTT 26
Udvardi-Lakos Ádám   37
Ujhelyi Ágnes   26
Únyi Péter   19
Unyi Violetta   60
Urbánné Fülöp Tünde   10
Utassy Gábor TTT 27
Utassy Krisztina TTT 19
Utassyné Kiss Gabriella   11
Vági Péter Pénzügyőr SE 29
Vági Petra   10
Valasek Béla   12
Vandlik László   11
Várdai Lajosné TTT 25
Varga Béla   99
Varga István Dorogi Egyetértés SE 12
Varga János Erdőjárók TE 12
Varga Kálmánné TTT 19
Varga Melinda   15
Varga Nóra Erdőjárók TE 11
Varga Péter   11
Varga Szilvia   13
Varga Zita   29
Vári Gábor TTT 34
Várszegi Károlyné   35
Vasanits László Bánki Donát TE Ajka, TTT 25
Végh Rita   11
Vibostyok Sándor   10
Vincze Zoltán Alföld TE 37
Virág István   25
Vizi Szilárd   15
Vizi Tamás   12
Vizi Tibor TFSZ 10
Vizy Péter   25
Winkler Noémi   25
Wittmer Antal Vértesi Erőmű SE 25
Zachán Ilona   26
Zádory Zsolt   12
Zimmermann Zita   10
Zoller Zsófia   10
Zöldi Jolán   25
Zsigó Zoltán János   51
Zsitva Mária   11