Bauxit 40/30/20
Túrabeszámolók (24 db) | vissza a listához | Jelmagyarázat |
Sümeg Sümegi temető Új-hegy Bárdiótag Darvas-tói bauxitlencse Deáki-erdő Tinó-kút Dűlt-nyíres Bodó-rét Alsónyirádi erdészlak Csemetekert Kis-Bakony Magyal-hegy Cseket-hegy Újdörögd Nyíres-kúti-táblák Ódörögdi templomrom Ódörögd Véndeki-erdő Véndek-hegy alja Halastópuszta Sűrű-haraszt Tavasbarlang bejárata Tapolca
Sümeg, vasútállomás
Sümeg Sümegi temető Új-hegy Bárdiótag Darvas-tói bauxitlencse Deáki-erdő Tinó-kút Dűlt-nyíres Bodó-rét Alsónyirádi erdészlak Csemetekert Kis-Bakony Magyal-hegy Cseket-hegy Újdörögd Nyíres-kúti-táblák Ódörögdi templomrom Ódörögdi elágazás
Sümeg, vasútállomás
A Bauxit 30 teljesítői a díjazást az ódörögdi ellenőrzőponton kapják meg. Onnan a túra útvonalán továbbmenve az ódörögdi elágazásnál tudnak buszra szállni (ez a távba be van kalkulálva). Az ódörögdi elágazástól autóbusz indul Tapolcára 14:46-kor és 15:54-kor. Ajkára 12:13-kor és 18:01-kor. Újdörögdről 15:51 után is indul busz Tapolcára: 16:09-kor Pécsre, 17:04-kor Keszthelyre és 18:33-kor Sümegre. (Ebben az esetben Ódörögd után a vízműnél balra le kell térni egy dűlőútra, azon át a Tapolca-Nyirád műútra és azon balra további 1,5 km.)
Alsónyirádi Csemetekert Kis-Bakony Magyal-hegy Cseket-hegy Újdörögd Nyíres-kúti-táblák Ódörögdi templomrom Ódörögd Véndeki-erdő Véndek-hegy alja Halastópuszta Sűrű-haraszt Tavasbarlang bejárata Tapolca
Alsónyirádi Csemetekert
Hely hiányában a 20 km-es táv rajtja nem az Alsónyirádi erdészlaknál lesz, hanem attól 530 méterre északra, a csemetekertnél. A rajt megközelíthető az eredeti kiírásban jelzett buszokkal (Tapolcáról 11:04 és 12:00, utóbbi Badacsonytomajról indul 11:25-kor).
Letöltések száma: 5852. Módosítva: 2010.11.21 |