Szent István 50 éjszakai | | 2014.08.19
|
|
Erdőalja út autóbusz megálló
Virágos-nyereg
Hármashatár-hegy
Árpád kilátó
Hűvösvölgy
Zsíros-hegy
Nagy-Szénás
Piliscsaba
Piliscsév
Klastrompuszta
Kesztölc
Dorog
Budapest, III. kerület, Erdőalja út autóbusz megálló
Dorog, vasútállomás
18:00-19:00 óra
600
51,31 km
1157 m
12 óra
100
B62/12
Térkép: Budai-hegység, Pilis
GPS útvonal letölthető (gpx)
Éjszakai túra!
Bélyegző párna, írószer és lámpa szükséges.
Dorog – Budapest vonatközlekedés: 3.22, 4.22, 5.22, 6.22, 7.22.
Dorog – Lábatlan vonatközlekedés: 6.36-7.36 (átszállás Esztergom-Kertváros vagy Esztergom)
(A Lábatlan 35 teljesítménytúrán indulóknak.)
Nevezési díj kedvezmény (Ft/fő v. %): 100 Ft/fő : MSTSZ, TTT, BTHE, Börzsöny Akciócsoport. Előnevezési határidő: 2014. augusztus 17.
A túrán csak az előnevezéssel résztvevőknek tudjuk biztosítani a díjazást. Az aki előnevezés nélkül vesz részt a túrán, részére a díjazást egy későbbi túránkon adjuk át. Előnevezni a következő e-mail címen lehet: bakonyturistaja@googlemail.com. A túra nevezési díja magába foglalja az emléklap, kitűző, itiner és a szervezés díját. A teljesítménytúrán szolgáltatás, biztonsági ember nincs.
A Hit Pajzsa Nemzeti Egylet által szervezett túrákon azért nincs szolgáltatás, mert nem kívánunk hozzájárulni a szolgáltatás „melléktermékével”, a szeméttel, a környezet szennyezéséhez. Minimalizálni kívánjuk az egylet és a teljesítő költségeit. Túráinkon vissza szeretnénk szoktatni a közönséget az „öngondoskodásra”. Egy teljesítménytúra értékét ne a szolgáltatások mennyisége határozza meg, hanem a táj és építészeti emlékek szépsége, a túra nehézsége és az újra élt élmény. A mi túráinkon a teljesítő mindezeket meg fogja kapni. A túráinkon mindenki a saját felelősségére vesz részt, az egylettől kártérítés nem igényelhető.
Letöltések száma: 2825. Módosítva: 2014.07.07
|