Lővérek 40/25/15 - Elmarad!

Kedves túratársak!

Egyesületünk idei utolsó rendezvénye (Lővérek teljesítménytúra - 2017. november 18.) technikai okokból elmarad! Az elmúlt tizenhárom évben a rendezvénynek otthont adó soproni Hunyadi iskolában idén nagyobb felújítás zajlik, ezért az intézmény termeinek, étkezdéjének bérlésére nem nyílik lehetőségünk. A 300-500 fő túrázó indítása, érkeztetése, célban meleg étellel és itallal való ellátása, ill. a rendezvény eddigi színvonalon való lebonyolítására alkalmas más intézmények egyéb hétvégi rendezvények miatt már foglaltak. Továbbá rendezői létszámunk pillanatnyilag nem elegendő, a rendezők egy része különböző okokból ezen a túrán nem tud jelen lenni. (Ezt a "humán-erőforrás" hiányt csupán pontőrök toborzásával nem tudjuk kiváltani.) Egyesületünk jövőbeni rendezvényeit fentiek nem érintik. Jelen túránkat is jövő ilyenkor megrendezzük.

Megértéseteket köszönjük!

CATS Egyesület