Börzsönyi-kék 60
Túrabeszámolók (7 db) | vissza a listához | Jelmagyarázat |
Diósjenő Pénzásás Tábor-tető Hármashatár Bernecebaráti Kemence Fekete-völgy Bányapuszta Magyar-völgy Nagybörzsöny Farkas-völgy Koppány-nyereg Nagy-Galla Sukola-kereszt Szob
Diósjenő, vasútállomás
A célba 23:30-ig beérkező valamennyi, az útvonalat szabályosan bejáró túrázó jogosult a díjazásra, függetlenül az indulás időpontjától, tehát a 7:30-kor rajtolóknak 16 óra, míg a 8:30-kor indulóknak 15 óra áll rendelkezésükre a teljesítéshez.
Letöltések száma: 5016. Módosítva: 2013.01.02 |